اتمام فاز نهایی پروژه تصفیه پساب صنعتی صنایع کاشی و سرامیک

اتمام فاز نهایی پروژه تصفیه پساب صنعتی صنایع کاشی و سرامیک

تست نهایی و راه ­اندازی تصفیه خانه پساب صنعتی مربوط به یکی از کارخانه‌های معظم تولید کاشی و سرامیک در کشور با هدف بازچرخانی آب و حذف آلاینده­ های زیست محیطی با موفقیت کامل انجام گردید. 

تصفیه خانه پساب صنعتی کارخانه تولید کاشی و سرامیک

تصفیه خانه پساب صنعتی کارخانه تولید کاشی و سرامیک

بازچرخانی آب حاصل از تصفیه پساب صنعتی جهت استفاده مجدد یکی از ملزومات اصلی واحدهای صنعتی در شرایط کنونی، بحران کمبود آب می باشد. شرکت فران با ارائه مشاوره های متعدد فنی در زمینه بازچرخانی آب در صنایع مختلف، تجربه بسیار خوبی در زمینه طراحی و اجرای این پروژه ها دارد. فاز نهایی پروژه تصفیه پساب یکی از کارخانه های خوش نام کاشی و سرامیک نیز با موفقیت به پایان رسید.  

طراحی پایه فرایند، طراحی و ساخت پکیج تزریق، طراحی مدارک فلسفه کنترل و ابزار دقیق، مدارک مرتبط با کنترلر قابل برنام ه­ریزی و دیگر مدارک کاملا توسط شرکت مهندسی فرایند و انرژی فران صورت پذیرفت. طی مراحل انجام شده در حدود بیش از 95 درصد پساب، با کیفیت بسیار مناسب تصفیه شده و امکان بازیابی و استفاده مجدد آن به ابتدای خط تولید فراهم شد. به طوری که پساب صنعتی ورودی به صورت دوغاب گل آلود و پساب تصفیه شده در خروجی کاملا شفاف و آماده استفاده مجدد در خط تولید می باشد. 

 

 بخش‌های دیگر