تحویل 2500 لیتر رزین تبادل یونی از شرکت Dow امریکا جهت مصارف خاص تصفیه آب

تحویل 2500 لیتر رزین تبادل یونی از شرکت Dow امریکا جهت مصارف خاص تصفیه آب

محموله رزينهای‌مورد سفارش به اين شركت، از گرید خاص و "تولید به شرط سفارش" شركتDow  آمريكا بوده و جهت مصارف خاص تصفیه کاربرد دارد. این محصول همراه گواهينامه هاي اصالت كالا به خریدار تحویل داده شد.

تأمین رزین تبادل یون از شرکت DOW

تأمین رزین تبادل یون از شرکت DOW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت چندین ملیتی DOW در مقام دومین تولید کننده محصولات شیمیایی در دنیا بوده و دفتر مرکزی آن واقع در میشیگان آمریکا می باشد. رزینهای تصفیه آب و پساب یکی از محصولات شرکتDOW  بوده که عنوان با کیفیت ترین رزینهای مورد استفاده در صننعت را به خود اختصاص داده است. گروه های متنوع رزین شرکت DOW نظیر AMBERLITE ,AMBERJET ,AMBERLYST ,DOWEX و انواع دیگر آن در صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع معدنی، تصفیه آب و پساب صنعتی کاربردهای متنوعی دارند.

رزينهاي تبادل يون مورد استفاده در صنعت تصفيه آب، ماتريسهاي پليمري بسيار ريزي هستند كه به دليل تخلخل بسيار زياد، سطح در دسترس زيادي براي انتقال جرم دارند. با عبور جريان آب از بستر رزيني، يونهاي موجود در آب بصورت انتخابي از جريان جدا شده و جذب رزين ميگردند و به جاي آن عامل نشانده شده بر روي رزين وارد آب ميگردد. اين فرايند به نام تبادل يون شناخته شده و در توليد آب بسيار خالص مورد استفاده قرار مي گيرد.

برخي از انواع رزينهاي موجود در دنيا به دليل كاربري در صنايع نظامي و هسته اي جهت حذف و يا خالص سازي تركيبي خاص، از موارد تحريم بوده و واردات آن صعوبت قابل توجهي را به دنبال دارد.

شركت مهندسي فران با ارتباط با نمایندگیهای اصلی شرکت DOW آمادگي تأمین کلیه رزین های تبادل یونی از شرکت DOW را دارد. 

 

 بخش‌های دیگر