پکیج تأسیساتی صنایع نفت و گاز

پکیج های تأسیساتی شامل تقویت فشار، تأمین اکسیژن و نیتروژن، گرمایش الکتریکی و ...

تمامي واحدهاي صنعتي نظير صنايع نفت و گاز، صنايع پتروشيمي و پالايشگاه ها نيازمند واحدهاي يوتيليتي جهت انجام عمليات فرايندي خود هستند. هواي مورد نياز ابزار دقيق، تأمین آب گرم، تأمین آب تحت فشار، توليد اكسيژن، ايستگاههاي اندازه گيري، تصفيه پساب و ... همگي از واحدهاي يوتيليتي ميباشند كه مي توانند بصورت يكپارچه یا مجزا در واحدهای فرایندی مورد استفاده قرار گیرند. 

اين مجموعه همواره در ارتباطي تنگاتنگ با مشتريان، جهت درك و تأمين نيازهاي پروژه گام برداشته و با استفاده از تيم مهندسي مجرب و انجام پروژه هاي متعدد در اين زمينه قابليت تأمين طیف وسيعي از پكيجهاي يوتيليتي را داراست. از جمله ی این پکیج ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

-         پكيجهاي الكتريكي توليد آب گرم

-         پكيجهاي تقویت فشار مایع

-         پكيجهاي تزريق مواد شيميايي

-         پكيجهاي توليد گاز ازن و نيتروژن

-         پكيجهاي تصفيه پساب


پكيجهاي الكتريكي توليد آب گرم (محيطهاي ايمن/ محيطهاي پر خطر Exd llB T3 )

اين شركت قابليت ساخت و تامين طیف وسيعي از پكيجهاي الكتريكي توليد آّب گرم مناسب جهت استفاده در محيطهاي ايمن و پرخطر در اندازه و ظرفيتهاي مختلف را داشته و امکان تأمين مخازن ذخيره آب گرم توليدي در صورت نياز نیز وجود خواهد داشت.

همچنين مي توان اين پكيجها را به سيستم كنترل دمای برنامه ریزی شده(PLC) جهت تنظيم دقيق دماي مورد نظر و به حداقل رساندن نوسانات دمايي در سيستم، به جاي استفاده از ترموستات، مجهز نمود.

 


پكيجهاي تقویت فشار (محيطهاي ايمن/محيطهاي پرخطر Exd llB T3 )

به دليل افت فشار ايجاد شده در خطوط انتقال آب، فشار آب یا سیال فرایندی مصرفي در نقطه تحویل کاهش یافته و به همين دليل استفاده از پكيجي كه شدت جريان را حفظ كرده و فشار مورد نياز جهت انتقال و تحويل سیال فرایندی در مقصد تامين نمايد ضروري مي باشد.

پكيجهاي تأمين شده توسط شركت فران شامل پمپ با سايز مناسب از معتبرترین تولید کنندگان پمپ در دنیا، مخازن ديافراگمي، لوله كشي و اتصالات مربوطه، ابزار دقيق و سيستم كنترلي که به صورت يكپارچه و فول پكيج به همراه شاسي مي باشند. پكيجها به صورت كاملاً اتوماتيك جهت تأمين جريان و فشار مورد نياز طراحي شده و با وجود مخازن ذخيره قابل انبساط ميزان مصرف انرژي و هزينه نگهداري پمپها به حداقل خواهد رسيد.

جهت ساخت يك پكيج با درجه اطمينان بالا تمامي ابزار دقيق هاي مورد نياز متناسب با سيستم كنترلي مربوطه (نظير ابزار كنترل شدت جريان، فشار، سطح با قابليت نمايش محلي و يا انتقال داده به سيستم كنترل) و مناسب جهت استفاده در دريا و خشكي در نظر گرفته می شوند.

 پكيجهاي تصفيه پساب (محيطهاي ايمن/محيطهاي پرخطر Exd llB T3 )

سیستم تصفيه فاضلاب به روش راكتور متوالي منقطع (SBR)، يك سيستم لجن فعال پر و خالي شونده شامل هوادهي، زلالسازي، انتقال و جمع آوري آب خروجي و جداسازي لجن جهت تصفيه فاضلاب ميباشد.

 شركت فران پكيجهاي تصفيه پساب به روش SBR را با امكان بهرهبرداري آسان مجهز به امكانات مورد نياز جهت انجام تصفيه بيولوژيكي كارآمد و حداكثر استفاده از فضاي مورد نياز طراحي و تأمين مينمايد.  اين پكيجها مناسب برای تصفيه فاضلابهايي با غلظت متوسط BOD در ورودي و غلظت پايين TSS ، روغن در خروجي ميباشند. تعداد زيادي از اين پكيجها توسط اين شركت تامين و در سازه هاي دريايي به صورت كاملاً اتوماتيك و بدون نياز به اپراتور با حداقل نياز به نگهداري و بالاترين ميزان كارايي نصب و در حال بهره برداري مي باشند. 

بیشتر...

 

 بخش‌های دیگر